Šī mājas lapā izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Flīžu izlīdzināšanas sistēma SVP noVa

Flīžu izlīdzināšanas sistēma  SVP noVa ķiles 200 gb.  +/- 4%, pievilcēji 300 gb, 1mm, +/- 4%. Flīzēm biezumā no 3 līdz 12 mm.

Flīžu izlīdzināšanas sistēma sastāv no pievilcējiem, kas ir vienreizlietojami, un no ķīļiem, kas ir daudzreizlietojami. Tie atvieglos darbu gan iesācējiem, gan pieredzējušiem meistariem. 
Lai sarēķinātu pievilcēju daudzumu, iesakām izmantot aprēķina tabulu. Tad attiecīgi ķīļu daudzums sastāda 2/3 daļas no pievilcēju daudzuma.


Priekšrocības attiecībā pret citiem ražotājiem:
1. Viņi ir daudz iztūrīgāki, ražoti no augstākas kvalitātes plastikāta, un ir ar pārdomātu, ergonomisku ķīļa formu.
2. Viņiem ir neliels izmērs, kas ļauj uzreiz paņemt lielāku daudzumu rokās darba procesā.
3. Cena ir zemāka nekā citiem ražotājiem.


Lietošanas veids:
1)Uzstādiet pievilcēju ar pamatu zem flīzēm.
2) Ievietojiet ķīli un izdariet fiksāciju.
3) Pēc līmes izžūšanas ar sāna sitienu izņemiet ķīli. 

 

Pievilcējus novieto 2 cm attālumā no flīzes stūriem, tad no jau nolīmeņotās flīzes puses ievieto speciālu rievotu ķīli, līdz abu flīžu līmenis izlīdzinās. Sistēmu atstāj līdz pilnīgai līmes sacietēšanai. Pēc tam ar gumijas āmuriņu izsit ķīļus un nolauž enkurus. Tie izveidoti tā, lai izturētu stiepšanu, bet viegli lūztu pie horizontālas slodzes. Zem flīzēm paliek tikai enkura kāja.

Kad līme pilnībā nožuvusi, atliek vien aizdarīt šuves ar piemērotas krāsas šuvotāju. Tās var būt izgatavotas gan uz cementa, gan epoksīda sveķu bāzes. Sastāvu iestrādā ar gumijas špakteļlāpstiņu, nekavējoties notīrot lieko šuvotāja daudzumu. Vēlāk to izdarīt būs daudz grūtāk. Pēc 20–30 minūtēm flīzes nomazgā ar mitru sūkli.

VIENKĀRŠi- flīžu izlīdzināšanas sistēmas ir ļoti vienkārši lietojāmas, līds ar to augstas kvalifikācijas meistari nav nepieciešami. Vienlaikus augsta kvalitāte ir garantēta.

ĀTRI- flīžu līmēšanas ātrums palielinās par 100%. Praksē tika konstatēts, ka neprofesionālu meistaru produktivitāte pieauga 4 reizes.

LĪDZENI- ieklājot flīzes, sistēma palīdz izvairīties no flīžu svārstībām saskaņā ar līmeņrādi visā plaksnē. Pilnībā novērsta flīžu ''nosēšanās" iespējamība līmes žušanas laikā.

Te ir video, kur var redzēt kā darbojas flīžu izlīdzināšanas sistēma: apskatīt video.

 Sadāļā VEIKALS Jūs varāt izvēlieties un pasūtīt dažādus komplektus:

1. Flīžu izlīdzināšanas sistēma ( tikai ķīļi). Komplektā ir 200 ķīļi.

2. Flīžu izlīdzināšanas sistēma  ( tikai pievilcēji) . Komplektā ir 300 pievilcēji.

Piegādi varam nodrošināt ar pakomātiem  OMNIVA un PASTA STACIJA visas Latvijas teritorijā.  Rīgā pēc flīžu izlīdzināšanas sistēmas var atbraukt arī pašiem. 

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
full 64695743 images 9358660248
full product 873 1
full svpnova-rascot1
svp-nova-flizem-riga-ukladka-plitki-svp
tools-and-technics-tool-machines-machinery-equipment-tile-33039332.800