Šī mājas lapā izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Par mums

Uzņēmums “Flizem.lv” nodarbojas ar flīžešanas darbiem vairāk nekā 10 gadus, pa šo laiku esam veikuši dažādas sarežģitības projektus. Tāpēc varam droši teikt, ka mēs zinām par flīzēšanu visu un vēl nedaudz vairāk. Līdz ar to savā veikalā piedāvājam labākos risinājumus flīžu ieklāšanai gan profesionāļiem, gan iesācējiem. 

Mūsu VEIKALĀ var atrast gan santehniskās lūkas flīzēm, kā arī profesionālu instrumentu Raimondi, Kerakoll produkciju un daudz ko citu, kas nepieciešams kvalitātīvai flīžu ieklāšanai. 

Revīzijas lūkas
Labi paveikts remonts nozīmē, ka vairs neredzēsiet baltas plastmasas lūkas – profesionāli meistari vienmēr veido zem flīzēm paslēptas lūkas. Tās nebojā apdari un vienlaikus ļauj viegli piekļūt skaitītājiem, krāniem vai caurulēm. Galu galā – tualetē un vannas istabā ir izvietotas daudzas komunikācijas, kam nepieciešama regulāra apkope. Lai tās būtu pieejamas, telpā tiek uzstādīta lūka.
Mēs piedāvājam maskējāmo lūku zem flīzes no krievu ražotāja Revizor. Šādam lūkam ir ramis, kas ir izgatavots no tērauda. Lūka tiek iebūvēta sienā. Konstrukcijas durtiņas tiek nosegtas ar jūsu izvēlēto flīzi, tādējādi noslēpjot tās. Lūka atveras ar vienu pieskārienu. Piedāvājam plašu izmēru klāstu.

Raimondi instruments un aksesuāri- prefosionālais instruments no Itālijas darbam ar flīzēm, liels akcents  šim ražotajam ir uzlikt uz instrumentiem darbam ar lielformata flīzēm: flīžu griezējs, caurumu veidošanas instrumenti, flīžu izlidzīnašanas sitēmas un daudz kas cits. 

Kerakoll produkcija- Kerakoll ražo ekoloģiskus būvniecības un apdares materiālus, izmantojot jaunākos tehnoloģiskos procesus. Mēs iesakām flīžu līmes un šuvju aipildītājus. Tie tiešam ir ļoti ērti lietošanā un lietojami un ar zemu gaistošo organisko savienojumu izmešu līmeni.

Profili Progress- visa veida apdares profili un metāla grīdlīstes. Plaša izvēle jebkura dizaina risinājumām. 

Jackoboard paneļiūdensiztūrīgi paneļi vannas istabai.

Flīžu izlīdzināšanas sistēma- flīžu izlīdzināšanas sistēma ta ir metodu, ka var kvalitātīvi ieklāt flīzes gan profesionāļiem, gan iesacējiem. Komplektā ir 50 ķīļu un 125 pievilcēju. Flīžu izlīdzināšanas sistēmas ir ļoti vienkārši lietojāmas, līds ar to augstas kvalifikācijas meistari nav nepieciešami. Vienlaikus augsta kvalitāte ir garantēta. Flīžu līmēšanas ātrums palielinās par 100%. Praksē tika konstatēts, ka neprofesionālu meistaru produktivitāte pieauga 4 reizes. Ieklājot flīzes, sistēma palīdz izvairīties no flīžu svārstībām saskaņā ar līmeņrādi visā plaksnē. Pilnībā novērsta flīžu ''nosēšanās" iespējamība līmes žušanas laikā.

 

Ar ko mēs strādājam
Uzņēmums “Flizem.lv” sadarbojas ar fiziskām un juridiskām personām, kā arī vēlas sadarboties ar personām, kuras interesē mūsu produkcija – celtniekiem, darbu vadītājiem, piegādātājiem, arhitektiem un dizaineriem.


Saņemt konsultāciju var, zvanot uz numuru +371 25220285 (RU), +371 25143883 (LV, RU)  vai rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
Iegādāties produkciju var sadāļā VEIKALS. Veicam piegādi visā Latvijā ar OMNIVU vai PASTA STACIJU.