Šī mājas lapā izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Piegāde un apmaksa

Mūsu klientu ērtībai mēs piedāvājam 3 piegādes iespējas:

Saņem preces Omniva pakomāts (3€) – veicot pasūtījumu flizem.lv lapā, vienkārši izvēlaties piegādes veidu "pakomāts" un ierakstiet tuvākas  Omniva pakomāta adresi. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties tikai ar bankas pārskaitījumu ( saņēmsiet no flizem.lv rēķinu pa e-pastu) . Piegāde 3-5 darba dienu laikā no brīža, kad nauda ienāk flizem.lv bankas kontā. Pēc tam Jūs saņemsiet īsziņu, ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots un piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā, kā arī instrukciju, kā rīkoties tālāk. Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas. Vairāk informācijas: https://www.omniva.lv/

Saņem preces Pasta Stacijas pakomāts (3€) – veicot pasūtījumu flizem.lv lapā, vienkārši izvēlaties piegādes veidu "pakomāts" un ierakstiet tuvākas Pasta Stacijas adresi. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties tikai ar bankas pārskaitījumu ( saņēmsieti no flizem.lv rēķinu pa e-pastu) .  Piegāde 3-5 darba dienu laikā no brīža, kad nauda ienāk flizem.lv bankas kontā. Pēc tam Jūs saņemsiet īsziņu, ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots un piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā, kā arī instrukciju, kā rīkoties tālāk. Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas. Vairāk informācijas http://pastastacija.lv/lv/

Pašizvede (bezmaksas)- pēc adreses Brīvības iela, Rīga. Iepriekš vienojoties par dienu un laiku. Piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt atrāk un nemaksāt par piegādi. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jums jāapmaksa rēķinu pirms braukt pakaļ precei. Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc tam, kad flizem.lv konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

Piegāde Rīgā/Jūrmala (5€/10€) - ir iespēja pasūtīt lūku ar piegādi pa Rīgu vai Jūrmalu. Piegādes maksa 5€-Rīga, 10€ Jūrmala. Izpildes laiks 1-2 darba dienas. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties ar bankas pārskaitījumu ( iepriekš saņēmsiet no flizem.lv rēķinu pa e-pastu) vai norēķināties uz vietas ar bankas karti (POS terminālā).

 Jautajumu gadījumā zvāniet: 25143883

 


APMAKSA

Ar pārskaitījumi- bezskaidras naudas norēķins var tikt veikts jebkurā bankā, maksājot ar bankas pārskaitījumu, maksājuma uzdevumā norādiet šos rekvizītus, norādot pasūtījuma numuru:

 

SIA "Flizem.lv"

Reģ.n.: LV40203196271

Jūr.ad.: Ēbeļmuižas iela 12- 70, Rīga, Latvija, LV-1058.

Banka: AS Swedbank

Konta nr.: LV66HABA0551046329715

SWIFT kods: HABALV2X

 

Fiziskām personām veicot maksājumu, ailē ”Piezīmes” ir jānorāda pasūtījuma numurs. Ar juridiskajām personām faktūrrēķina noformēšanai sazinās operatori. Pirkums tiks uzskatīts par apmaksātu pēc naudas ienākšanas internetveikala norēķinu kontā. Līdz naudas līdzekļu saņemšanai, pasūtītā prece tiek rezervēta noliktavā.

Ja ir veikta pirkuma apmaksa, bet prece netika iegādāta (preces neesamības dēļ) nauda pircēja kontā tiek atgriezta līdz 10 kalendāra dienām no iesnieguma saņēmšanas datuma.