Laipni lūdzam elegantuma un praktiskuma pasaulē ar mūsdienīgo flīžu kolekcijām vannas istabai, virtuvei un citām telpām jūsu mājās! Šajā sadaļā piedāvājam kolekcijas no Itālijas un Spānijas flīžu ražotājiem.

Flīze nav tikai apdares materiāls - tā ir iespēja izpaust savu stilu un īstenot visdrošākās dizaina idejas. Mūsu klāstā ir dažādas flīžu kolekcijas, ietverot klasiskus un mūsdienīgus risinājumus. Keramogranīta krāsu, tekstūru un formu palete ļaus jums radīt unikālus interjerus savā mājā. Šobrīd aktuālas ir akmens, marmora un koka imitācijas flīzes dažādos krāsu toņos, kā arī aizvien populārākas kļūst lielformāta flīzes, piemēram 60x120 cm, 120x120 cm, 160x320 cm u.c., kuras arī var apskatīt un iegādāties mūsu veikalā.

Keramogranīts ne tikai vizuāli pievilcīgs, bet arī praktisks lietošanā. Tas ir augsti izturīgs pret nodilumu, noturīgs pret mitrumu un viegli mazgājas, padarot to par ideālu izvēli telpām ar augstu mitruma līmeni, piemēram, vannas istabām un virtuvēm. Varat būt pārliecināti, ka jūsu interjers saglabās savu skaistumu un svaigumu vairākus gadus.