Piegāde

Mūsu klientu ērtībai mēs piedāvājam 3 piegādes iespējas:

Saņem preces Omniva pakomāts (3€) – veicot pasūtījumu flizem.lv lapā, vienkārši izvēlaties piegādes veidu "pakomāts" un ierakstiet tuvākas  Omniva pakomāta adresi. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties tikai ar bankas pārskaitījumu ( saņemsiet no flizem.lv rēķinu pa e-pastu) . Piegāde 3-5 darba dienu laikā no brīža, kad nauda ienāk flizem.lv bankas kontā. Pēc tam Jūs saņemsiet īsziņu, ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots un piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā, kā arī instrukciju, kā rīkoties tālāk. Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas. Vairāk informācijas: https://www.omniva.lv/.


Pašizvede (bezmaksas)- Rīgā ir izņemšanas punkts Brīvības iela 155, iepriekš jāvienojas par dienu un laiku. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jums jāapmaksā rēķinu pirms braukt pakaļ precei un sagaidīt apstiprinājumu, ka var braukt pakaļ pasūtījumam. Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc tam, kad flizem.lv konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.


Piegāde ar kurjeru - ir iespēja pasūtīt piegādi uz jebkuru pilsētu ar kurjeru Venipak vai Omniva. Izmaksas tiek precizētas pēc pasūtījuma veikšanas, jo ir atkarīgi no pasūtījuma lieluma.

Jautājumu gadījumā zvaniet: 25220285

 

Apmaksa

Ar pārskaitījumu- bezskaidras naudas norēķins var tikt veikts jebkurā bankā, maksājot ar bankas pārskaitījumu, maksājuma uzdevumā norādiet šos rekvizītus, norādot pasūtījuma numuru!

Daugavpils veikalā ir iespēja veikt maksājumu skaidrā naudā, ar bankas karti vai ar pārskaitījumu.


REKVIZĪTI: 

SIA "Flizem.lv"

Reģ.n.: LV40203196271

Jūr.ad.: Ēbeļmuižas iela 12- 70, Rīga, Latvija, LV-1058.

Banka: AS Swedbank

Konta nr.: LV66HABA0551046329715

SWIFT kods: HABALV2X


Veicot maksājumu, ailē ”Piezīmes” ir jānorāda pasūtījuma numurs.  Pirkums tiks uzskatīts par apmaksātu pēc naudas ienākšanas internetveikala norēķinu kontā. Līdz naudas līdzekļu saņemšanai, pasūtītā prece tiek rezervēta noliktavā.


Ja ir veikta pirkuma apmaksa, bet prece netika iegādāta (preces neesamības dēļ) nauda pircēja kontā tiek atgriezta līdz 10 kalendāra dienām no iesnieguma saņēmšanas datuma.