Uzņēmums “Flizem.lv” nodarbojas ar flīzēšanas darbiem vairāk nekā 10 gadus, pa šo laiku esam veikuši dažādas sarežģītības projektus. Tāpēc varam droši teikt, ka mēs zinām par flīzēšanu visu un vēl nedaudz vairāk. Līdz ar to savā veikalā piedāvājam augstās kvalitātes flīzes, labākos risinājumus flīžu ieklāšanai gan profesionāļiem, gan iesācējiem. 

Mūsu VEIKALĀ var atrast flīzes no Itālijas, Spānijas un Indijas, kā arī santehnikās lūkas flīzēm, profesionālu instrumentu Raimondi un Montolit, Kerakoll produkciju un daudz ko citu, kas nepieciešams kvalitatīvai flīžu ieklāšanai. 


Ar ko mēs strādājam

Uzņēmums “Flizem.lv” sadarbojas ar fiziskām un juridiskām personām, kā arī vēlas sadarboties ar personām, kuras interesē mūsu produkcija – celtniekiem, darbu vadītājiem, piegādātājiem, arhitektiem un dizaineriem.

Saņemt konsultāciju var zvanot uz numuru +371 25220285 (RU), +371 20024727 (LV, RU)  vai rakstot uz e-pastu: info@flizem.lv. Iegādāties produkciju var sadāļā VEIKALS. Veicam piegādi visā Latvijā ar OMNIVU vai kurjeru palidzību.