Interneta vietnes www.flizem.lv lietošanas noteikumi

Interneta vietnes www.flizem.lv preces pasūtīšana un autortiesību aizsardzība.

1. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat interneta vietnes www.flizem.lv Privātuma politikai.

  • Pircēju sniegtie personas dati tiek apstrādāti, ievērojot normatīvos aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot Pircēju personas datus, Pārdevējs izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, lai aizsargātu personas datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Vairāk par Personas datu apstrādi Privātuma politika.

2. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču piegādes un apmaksas nosacījumiem.

3. Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar SIA "Flizem.lv" vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, rakstiski kontaktformā interneta vietnē www.flizem.lv, e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar interneta vietnes www.flizem.lv lietošanas noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.

Interneta vietnē www.flizem.lv iegādātās preces apliecinoši dokumenti.

4. Gadījumos, kad interneta vietnē www.flizem.lv pasūtīto preci, pircējs saņem to, tiek izsniegti šādi preces iegādi apliecinoši dokumenti:

  • Preču pavadzīme;
  • Garantijas talons (ja tāds nepieciešams).

5. Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē vai izvēlētājaā pakomātā, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta uz attiecīgās preces pasūtījumā norādīto e-pastu vai pielikta pie pasūtījuma. Šajā gadījumā uz pirkumu apliecinoša dokumenta jeb preces pavadzīmes tiek norādīta atbildīgā par pasūtījuma komplektēšanu un nosūtīšanas dokumenta sastādīšanu persona. Uz dokumenta norādītā atbildīgās personas vārda un uzvārda esamība ir līdzvērtīga minētās personas parakstam. 

6. Uz preces pasūtījumā norādīto e-pastu tiek nosūtīts arī garantijas talons precēm, kurām tas ir nepieciešams.

7. Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:

  • Saņemot pasūtīto preci - pircēja paraksts uz dokumenta;
  • Saņemot pasūtīto preci pakomātos – pircēja pašrocīga koda ievadīšana preces pasūtījuma izņemšanai.

8. Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no 7.punktā aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.